Back to the point – Vedic Art verdiepingscursus | Een diep contact met je innerlijke bron

Back to the point – Vedic Art verdiepingscursus | Een diep contact met je innerlijke bron

Back to the point – Vedic Art verdiepingscursus | Een diep contact met je innerlijke bron 150 150 Vleugelhoorn

Van de eindeloosheid naar de punt van stilte

We hebben Maryse Alen uitgenodigd om deze cursus te komen doorgeven. Zij is door Curt Källman zelf opgeleid en Vedic Art België pionier/voormalig coördinator van België.
Meer info over Maryse: www.maryse-alen-vedicart.com

“Manifestatie en terugkeer naar het ongemanifesteerde zijn twee universele bewegingen die we ‘uitgaan’ en ‘thuiskomen’ zouden kunnen noemen. In deze cursus observeren en volgen we die natuurlijke wet.

Je reikt naar de uiterste limiet van expansie, om thuis te komen in Eenheid en langzaam terug te keren naar het punt van stilte in jezelf en je creatie.
Tijdens het proces kun je ervaren hoe je met je schilderij ‘kunt zijn’ voorbij woorden en gedachten.
Je duikt in de stilte en raakt het diepe oceaanwater aan, waar alle principes één zijn.
Vanuit het punt van stilte kom je weer in beweging, geïnspireerd en ondersteund door het diepe contact met je innerlijke bron en de 17 principes.”

Voorwaarden
Je kunt deze verdiepingscursus alleen doen nádat je de basiscursus + vervolgcursus hebt gevolgd (maakt niet uit bij welke vedic art teacher je deze hebt gedaan).

Ervaring van Linda:
“Hoe dieper ik het schilderproces komt, hoe stiller, vrijer en rijker het wordt in mezelf en hoe meer ik mijn werkelijke Zelf, de Levenskracht én het leven ervaar. Ik ben telkens weer verbaasd welke diepere lagen ik in mezelf mag ont-moeten en aanraken” 

Overnachten
Tijdens de Vedic Art cursussen kan je in ons centrum blijven overnachten.  Stuur ons een mail voor de prijzen en mogelijkheden. Wanneer je blijft overnachten is het atelier ’s avonds ook toegankelijk. En je kunt vrij gebruik maken van de keuken om je maaltijden te bereiden.

 

  • 1 groot doek (1 m x 80 cm of 1 m x 1 m)
    Een paar kleinere doeken
    verf en penselen
    potjes voor water

    Schildersezels en vloerzeil is hier aanwezig in het atelier.

Heb je nog vragen?

31/03/26 — 03/04/26
10:00 — 16:00

Linda, Maryse Alen

Inschrijven

Back to top